Czy potrzebuję smartwatcha?

0
40

Popularność smartwatchy ciągle wzrasta, tak jak i ich funkcjonalność. Co rok pojawiają się modele o nowych opcjach, które znacznie ułatwiają monitorowanie portali społecznościowych, korzystanie z telefonu czy uprawianie sportu. Zobacz, czy smartwatch to coś dla Ciebie!

Smartwatche – wiele funkcjonalności!

Smartwatch w odróżnieniu od tradycyjnego zegarka, posiada wiele więcej funkcjonalności niż „zwyczajne” zegarki męskie. Sprowadza się to do cyfrowego wyświetlacza, specjalnego oprogramowania, możliwości sparowania ze smartfonem, a także dodatkowych modułów, takich jak Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Niektóre mają wejście na kartę nano-sim. Dzięki temu wszystkiemu, smartwatchowi bliżej jest do ograniczonego smartfona, a nie zegarka. Jednocześnie zachowana jest wygoda korzystania, niewielkie rozmiary oraz estetyka – bowiem smartwatche występują w naprawdę wielu konfiguracjach i stylach, także każdy może znaleźć projekt mu odpowiadający.

Smartwatch może służyć odbieraniu połączeń telefonicznych oraz wiadomości SMS, a także powiadomień z portali społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Niektóre posiadają wbudowane aplikacje typu Spotify, dzięki którym możesz słuchać wygodnie muzyki podczas uprawiania sportu. Dla miłośników aktywnego życia przydadzą się także czujniki badające tętno, liczbę spalanych kalorii, czy nawet jakość snu.

Smartwatche różnią się oprogramowaniem i liczbą funkcji. Najlepiej wybrać jest to z systemem Android, iOS lub Samsunga, gdyż umożliwiają instalowanie innych aplikacji. Z kolei programy producenta często wyróżniają się mniejszą liczbą opcji. Jeśli jednak wiemy, że nie będziemy potrzebować nic więcej niż to, co dostaniemy na początek, nie musimy skreślać smartwatchy z producenckim oprogramowaniem.

Inteligentny zegarek jest dla Ciebie!

Jak widzisz, smartwatche mają naprawdę wiele różnych funkcji. Możesz nabyć taki, który będzie miał ich niewiele i których głównym zadaniem będzie nadal pokazywanie godziny, albo taki, który zrobi z zegarka prawdziwy kombajn i centrum dowodzenia. Jeśli chcesz zachować elegancję, nie musisz rezygnować ze smartwatcha – na rynku znajduje się wiele zegarków od projektantów, które jednocześnie zachowują wygodę i wielofunkcyjność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here