Piłkarki GKS-u Górnik Łęczna zdobywają Puchar Polski

0
20

Mecz finału Puchar Polski zakończył się historycznym zwycięstwem dla piłkarek GKS-u Górnika Łęczna. Pokonane zostały zawodniczki z drużyny KKS Czarni Sosnowiec.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1. Właściwie od początku meczu do końca swoją dominację potwierdzały zawodniczki z Łęcznej. Pierwszego gola zdobyła już w ósmej minucie Agata Guściora. Kolejne bramka dla GKS-u padła w piętnastej minucie. Końcówka pierwszej połowy zakończyła się jeszcze trafieniem przeciwniczek, które było właściwie jedyną nadzieją na wygraną dla piłkarek z Sosnowca w tym meczu. Druga połowa to kolejny gol dla Łęcznianek i pewne zwycięstwo w spotkaniu.
Łęcznianki mogą teraz cieszyć się podwójnym trofeum, ponieważ w zeszłą niedzielę zawodniczki odebrały nagrodę za tytuł klubowego mistrzostwa Polski.